Menu
Kacper Kupczak - k4design.pl

883 997 215

Odwiedź nas również:

k4design / O NAS

Jesteśmy firmą, stawiającą na nieustanny rozwój, doskonalenie
i poszerzanie naszych umiejętności

Kacper Kupczak - k4design.pl

Poznaj nas

Jesteśmy firmą, którą tworzą młodzi i zdolni pasjonaci, dla których najważniejszym celem jest przede wszystkim pełna satysfakcja klientów z tworzonych projektów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam tworzyć profesjonalne projekty oraz szukać najlepszych rozwiązań, które spełnią wszystkie wymagania Klientów. Dążymy to tego, by wykonywać naszą pracę nieszablonowo, aby unikać rutyny oraz powtarzalności, ale także, by projekt był atrakcyjny wizualnie i w pełni funkcjonalny.

Doświadczenie

Tworzeniem stron internetowych oraz projektowaniem wszelakiej grafiki interesowaliśmy się od zawsze. Mimo naszego młodego wieku posiadamy doświadczenie, które pomaga tworzyć nam profesjonalne projekty.

Działamy głównie w oparciu o sprawdzone rozwiązania typu Open Source, potrafimy również stworzyć aplikację od podstaw, tak aby spełnić wszystkie wymagania Klietna. Skutecznie wykorzystujemy to, co oferują nam nowoczesne technologie.

Zawsze na bieżąco

Jesteśmy na bieżąco z tym co dzieje się na rynku, śledzimy najnowsze trendy oraz nowinki techniczne związane z kodowaniem, programowanie, czy też projektowaniem nowoczesnych stron internetowych. Znamy obecne standardy i trendy oraz wiemy, w jakim kierunku zmierzać.

INDYWIDUALNA WYCENA

Do wyceny każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Wszystko zależy od oczekiwań klienta oraz skomplikowania projektu. Każde zlecenia wykonujemy z pełnym zaangażowanie i wieloma pomysłami, nie boimy się wyzwań. Ufając nam, mają Państwo pewność, że wykonany projekt będzie spełniał Państwa oczekiwania.

zapytaj o wycenę Twojego projektu

Co możemy zrobić dla Ciebie?

przejdź do formularza kontaktowy