Z każdym świętem w którym obdarujemy najbliższych prezentami, musimy zmierzyć się z wyzwanie eleganckiego i gustownego zapakowania prezentu. Aby dostarczyć jeszcze większej radości z prezentu warto pomyśleć o pięknym zapakowaniu. Do tego idealnie sprawdzi się oferowany przez nas delikatny papier z nadrukiem silk.

Aby dostarczyć jeszcze większej radości z prezentu warto pomyśleć o pięknym zapakowaniu. Do tego idealnie sprawdzi się oferowany na rynku specjalny, delikatny papier z nadrukiem silk. Podkreśli wyjątkowość okazji i zapakowanego prezentu. Papier z nadrukiem silk posiada specjalną formułę, która sprawia, że jest on miękki w dotyku i przyjemnie szeleści podczas otwierania paczki. Razem z wypełnieniem do paczek w postaci wiórek papierowych stanowi świetny duet, który doskonale zabezpieczy pakowany produkt przed uszkodzeniem. Jako producent opakowań z wieloletniego doświadczenia i opinii naszych klientów wiemy, że taki zestaw doskonale sprawdza się do pakowania produktów w szklanych opakowaniach, kosmetyków, świeczek zapachowych, akcesoriów do dekoracji wnętrz oraz wiele innych.

Przechodząc do rozwiązań na zapakowanie prezentu czy to na Dzień Matki, Babci czy urodziny – kreatywnym pomysłem na prezent jest spersonalizowany box, którego podstawą będzie pudełko eko – najlepiej fasonowe. Kolejnym krokiem jest wyścielenie pudełka wspomnianym wcześniej miękkim papierem z nadrukiem i wyłożenie go puszystym wypełnieniem. W środku swojego pudełka umieść produkty, które według Ciebie sprawią radość Twoim najbliższym. Dedykowany kubek do kawy? Ulubiona herbata? Coś słodkiego? Wybór należy do Ciebie. Całość możesz wykończyć specjalnie zaprojektowanym stickerem z życzeniami i elegancką atłasową wstążeczką z nadrukowaną dedykacją. Jeżeli planujesz podarować książkę lub album z najlepszymi zdjęciami do zapakowania użyj delikatnego kolorowego papieru z nadrukiem, a całość owiąż piękną atłasową wstążeczką z napisem „Dla wyjątkowej osoby…”

Warto wspomnieć, że oferowane przez nas rozwiązania w zakresie pakowania są ekologiczne i zero waste, to oznacza, że możesz je wielokrotnie wykorzystywać do pakowania albo do dekoracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj