To miejsce spotkań z kolegami i z koleżankami. To miejsce szaleństwa i dużej dawki energii. To rozwój motoryczny i manualny. Dlatego warto zapewnić dzieciom wszystko to, co najlepsze.

Czy w każdych warunkach atmosferycznych place zabaw mogą być bezpieczne?

Każdy wiek ma swoje prawa i swoje zapotrzebowanie na ruch. Najlepszy na świeżym powietrzu. Aby zapewnić takie warunki potrzebna jest stabilna powierzchnia. Szczególnie na placach zabaw, parkach rozrywki czy małpich gajach.

Maluchy lubią się huśtać, kręcić na karuzeli, wspinać i zjeżdżać na zjeżdżalni. Starszaki kochają biegać za piłką i bawić się w strzelanki. Niestety ryzyko upadku jest wpisane w tego typu szaleństwa. Dlatego nasze maty na plac zabaw zapewniają miękkie lądowanie.

Mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące upadki i dlatego podłoże zapewnia bezpieczną i wesołą zabawę przy każdej pogodzie. Do tego są kolorowe i żywe barwy, które nigdy nie bledną, są odporne na słońce, deszcz i mróz. Dzięki dobrej izolacji i wibroakustyce można biegać boso i w kaloszach. Maty na plac zabaw są jak otwarta książka, która zachęca do zdobywania sprawności ruchowej i pobudza myślenie.

Jak wpływa nawierzchnia na placu zabaw na rozwój motoryczny dziecka?

To już zamierzchłe czasy, kiedy plac zabaw ograniczał się do starej opony i trzepaka, czasy które dawno przeszły do lamusa. Co jakiś czas słyszało się o groźnych upadkach z huśtawki. Współczesny plac zabaw to przestrzeń, gdzie dzieci mogą nie tylko skorzystać ze świetnej zabawy, ale i radośnie wejść do świata nauki. Płyty gumowe na plac zabaw to nie szare i nudne plamy, to kolorowe obrazki edukacyjne. Kolorowe gry i układanki. Rozwijają zmysły oraz wpływają na rozwój prawidłowej równowagi. Posiadają wszystkie atesty bezpieczeństwa. Nowoczesna technologia i elastyczna struktura jest pomostem zabezpieczającym przed bolesnym upadkiem.

Dlatego płyty gumowe na plac zabaw tak dobrze się sprawdzają w tej roli. Są uniwersalne, na każdą porę roku i doskonale komponują się z otoczeniem.

Dlaczego płyty gumowe Firmy ELS Poland są takie wyjątkowe?

Firma jest jednym ze znanych producentów na rynku nawierzchni poliuretanowych dla państwowych jak i dla prywatnych odbiorców. Doświadczenie i nowoczesna technologia pozwala na produkcję najwyższej jakości nawierzchni z bezpiecznych płyt gumowych. Nadają się idealnie na wszelkiego rodzaju placach zabaw, w krainach sensorycznych, zewnętrznych i wewnętrznych siłowniach i basenach, na wielofunkcyjnych boiskach, w kącikach zabaw w galeriach i w ogrodzie, na balkonach i tarasach. Dzięki nim nasze obiekty nabiorą wyrazistości i walorów estetycznych. Tam gdzie potrzeba bezpiecznych, trudnopalnych, mrozoodpornych, antygrzybicznych i anty pleśniowych, antypoślizgowych i stabilnych i łatwych do utrzymania czystości, polecamy płyty gumowe Firmy ELS Poland. Bo nasze wyroby zapewniają wysoką jakość i trwałość na lata. Posiadają atesty higieniczne PZH, certyfikat HIC i spełniają najnowszą normę PN:EN.

Nad produkcją naszych wyrobów czuwa system kontroli jakości TUV w nowoczesnej sekcji laboratorium, w której stosuje się urządzenia pomiarowe do właściwości płyt oraz współczynników amortyzacji HIC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj