Toaletki są meblami uwielbianymi przez kobiety. Pięknie się prezentują oraz są w stanie pomieścić naprawdę wiele kosmetyków. Toaletki przechodzą obecnie swój wielki renesans, można więc znaleźć wiele wzorów, wśród których są modele nawiązujące do klasycznego designu, jak też nowoczesne meble z oświetleniem LED. Bardzo dużą popularnością cieszą się też toaletki w stylu skandynawskim, które pasują do wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu.

  1. Toaletki klasyczne o ponadczasowym wzornictwie
  2. Nowoczesne toaletki z oświetleniem LED
  3. Modne toaletki w stylu skandynawskim

Klasyczne, eleganckie toaletki nawiązujące designem do stylu art deco cieszą się niesłabnącą popularnością. W komplecie ze stylowym taboretem mogą stanowić efektowny dodatek do sypialni. Wiele kobiet decyduje się na zakup toaletki z oświetleniem LED, dzięki któremu można wygodnie wykonać precyzyjny makijaż. Niezwykle modne są również meble w stylu skandynawskim, które sprawiają, że wnętrza są eleganckie, ale też przytulne.

Toaletki klasyczne o ponadczasowym wzornictwie

Toaletki o klasycznym wzornictwie sprawdzą się szczególnie w aranżacji sypialni w tradycyjnym stylu. Białe toaletki z lustrem i taboretem nie wychodzą z mody od wielu lat. Duża liczba szufladek pozwoli schować wszystkie ulubione kosmetyki. Niewielkie rozmiary mebla sprawiają, że można go bez trudu ustawić nawet w niewielkich rozmiarów sypialni.

Nowoczesne toaletki z oświetleniem LED

Nowoczesne toaletki do sypialni odznaczają się modernistycznym designem oraz funkcjonalnym i energooszczędnym oświetleniem LED. Warto zwrócić uwagę, aby miało ono barwę neutralną, która jest optymalna do wykonywania makijażu. Oświetlenie LED wykorzystywane jest w profesjonalnych salonach wizażu. Toaletki tego typu z pewnością docenią kobiety dbające o precyzję wykonania codziennego makijażu.

Modne toaletki w stylu skandynawskim

Toaletki w stylu skandynawskim to bardzo eleganckie i funkcjonalne meble, które dodadzą uroku każdej sypialni. Cechą charakterystyczną tego stylu jest kolor biały oraz zastosowanie drewnianych elementów. Toaletki w stylu skandynawskim wyposażone są więc zwykle w drewniane nogi oraz biały blat. Pasują przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz.

Toaletki można wykorzystać także jako minibiurka, dzięki czemu będą jeszcze bardziej praktyczne. Funkcję toaletki może równie dobrze pełnić zwykła półka, którą montuje się na niewidocznych wspornikach zainstalowanych w ścianie. Pomysłów na aranżację toaletki jest wiele. Ten popularny mebel można skonstruować nawet z blatu i dwóch podstaw. Do tego ustawić lustro, półki i gotowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj