Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy zapomnieć o wielu uciążliwych czynnościach, do których bez wątpienia możemy zaliczyć odkurzanie. W dzisiejszych czasach nie musimy już robić tego ręcznie, gdyż możemy zaprząc do pracy technologię, mianowicie inteligentnego robota sprzątającego. To bardzo ciekawe rozwiązanie, które może pomóc zaoszczędzić nam masę czasu i wysiłku. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego Samsung Jet Bot+ to dobry wybór, gdy zależy Ci na mieszkaniu posprzątanym na błysk – zapraszamy do czytania!

Czym jest Samsung Jet Bot+?

Inteligentny robot sprzątający Samsung Jet Bot+ to urządzenie o niewielkich rozmiarach, jednak nie przeszkadza mu to w byciu prawdziwym tytanem pracy, do której wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. To, co go wyróżnia, to niezwykła dbałość o szczegóły. Ten niepozorny, inteligentny odkurzacz Samsung nie pominie żadnego zakamarka w naszym domu dzięki technologii mapowania pomieszczeń. Jak to działa?

Przed pierwszym odkurzaniem Samsung Jet Bot+ dokładnie zapozna się z naszym domem. Może to zrobić dzięki wbudowanym w siebie kamerom i systemowi czujników, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że uwzględni on w swoim rachunku każdy nasz kąt. Warto tutaj dodać, że ten inteligentny robot sprzątający będzie mapował pomieszczenie także w trakcie odkurzania – jego sensory nie będą miały problemu z rozpoznaniem niewielkiego przedmiotu (o rozmiarach w okolicach 1x1x1 cm). Powoli mu to na unikanie  przeszkód, jakie staną na jego drodze i jednocześnie minimalizowanie ryzyka, że nasz odkurzacz wciągnie jakiś przedmiot, który wypadł nam z kieszeni.

Inteligentny odkurzacz Samsung – strażnik naszego domu

Zdecydowanie jedną z największych zalet, jaką oferuje nam Samsung Jet Bot+, są jego inteligentne rozwiązania. Dzięki nim może stać się nie tylko naszym pomocnikiem, ale także strażnikiem domu pod naszą nieobecność. Zacznijmy od tego, że po podłączeniu go do domowej sieci internetowej i zsynchronizowaniem z dedykowaną do tego celu aplikacją, będziemy mogli sterować nim zdalnie. Dotyczy to nie tylko tego, że będziemy mogli dowolnie zmienić jego tor jazdy – to rozwiązanie sprawi, że będziemy mogli sprawdzić, co dzieje się w naszym domu z dowolnego miejsca na świecie.

Jest to możliwe dzięki kamerze, jaką ma wbudowaną Samsung Jet Bot+. W dowolnej chwili możemy ją włączyć i obejrzeć uchwycony obraz przez ekran naszego telefonu. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli upewnić się chociażby czy zamknęliśmy okna przed wyjściem do pracy lub czym zajmują się nasze zwierzęta, kiedy akurat nie patrzymy.

To rozwiązanie może być także skonfigurowane tak, żeby zapewnić nam maksimum bezpieczeństwa. Po włączeniu odpowiedniej opcji inteligentny odkurzacz Samsung poinformuje nas, jeśli wykryje ruch, dzięki czemu będziemy mogli sprawdzić czy do naszego domu nie dostał się nikt niepożądany.

Reasumując – Samsung Jet Bot+ to niezwykle nowoczesne rozwiązanie, które może odciążyć nas od codziennego odkurzania i przy okazji może zatroszczyć się o nasz dom także w inny sposób. Inteligentny robot sprzątający to bez wątpienia coś, co zainteresować może każdego miłośnika technologicznych nowinek.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung

1 KOMENTARZ

  1. Cena dość wygórowana, w tych pieniądzach chyba jednak wolę sprawdzonego irobota, który się specjalizuje wyłącznie w urządzeniach sprzątających.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj