Idealne dla miłośników prostych, klasycznych form. Dodają przestrzeni światła i lekkości, odnajdują się we wnętrzach nowoczesnych i tradycyjnych. Balustrady szklane. Wrocław jako dynamiczne i pełne energii miasto jest miejscem, w którym ten rodzaj wykończenia schodów jest szczególnie lubiany.

Balustrady szklane wewnętrzne w praktyce pełnią oczywiście funkcję zabezpieczającą. Chronią mieszkańców domu lub użytkowników biura przed upadkiem ze schodów. I choć świetnie się w tej roli sprawdzają, nie jest to ich największa zaleta.

Balustrada szklana. Gdy ważna jest estetyka i dobre wrażenie

Balustrady szklane (Wrocław) są chętnie wybierane zawsze wtedy, gdy wnętrze potrzebuje wyraźnego zaznaczenia swojego charakteru. W przypadku mieszkań prywatnych chodzi zazwyczaj o podkreślenie stylu: nowoczesnego, industrialnego, modernistycznego lub futurystycznego. W przestrzeni biznesowej natomiast, szklana balustrada nie tylko nadaje profesjonalnego klimatu, ale też sprawdza się w roli rzecznika higieny – np. w prywatnych klinikach medycznych, gdzie lśniąca balustrada szklana jest dowodem na dbałość o higienę i czystość. Eleganckie i rozświetlone wnętrze, uzupełnione o balustrady szklane wewnętrzne, buduje fantastyczne pierwsze wrażenie w gabinetach kosmetycznych, przychodniach, drogeriach, aptekach i innych miejscach, w których liczy się wizerunek.

 Balustrada szklana wewnętrzna realizacji Prolinea

Balustrady szklane wewnętrzne. Niewidoczne po zamontowaniu

Jeśli marzysz o nowoczesnej architekturze w domu lub miejscu pracy, zwróć uwagę na balustrady szklane. Wrocław jest siedzibą firmy, która wyspecjalizowała się w tego typu rozwiązaniach. Prolinea to miejsce, w którym znajdziesz zarówno balustrady szklane do wnętrz, jak i balustrady szklane zewnętrzne. Eksperci wykonają je dla Ciebie na zamówienie z wybranego rodzaju szkła od matowego, przez kolorowe, aż po zupełnie przezroczyste tafle, które zamontują następnie w taki sposób, by były wręcz niewidoczne. Dzięki temu powiększą optycznie przestrzeń, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo jej użytkownikom.

 Balustrada szklana wewnętrzna realizacji Prolinea

Balustrady szklane Wrocław – Prolinea

Specjaliści z firmy Prolinea wykonują balustrady szklane zgodnie z dostarczonym projektem, lub podejmują się projektowania samodzielnie. Zamawiając usługę, możesz zdecydować nie tylko o wymiarach balustrady, ale też o jej kolorze, laminacjach a nawet wzorach wykonywanych na szkle – na bazie własnego projektu, lub w oparciu o projekt grafików wewnętrznych firmy.

Balustrada szklana. Jak montować?

Balustrady szklane można montować do policzka schodów lub stropu, do policzka stropu balkonowego (balustrady szklane zewnętrzne), do istniejącej konstrukcji stalowej lub drewnianej. O techniczne szczegóły nie musisz się martwić. Zamawiając balustrady szklane w Prolinea, zyskujesz nie tylko projekt i wykonanie, ale także profesjonalny montaż we wskazanym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj