Chęć stworzenia ekskluzywnego salonu w oparciu o przeciętnej jakości meble i dodatki będzie z góry skazana na niepowodzenie. Nie daj się zwieść pokusie zaoszczędzenia kilku złotych. Wybierz meble i dodatki Eichholtz – ich ponadczasowe piękno sprawi, że twój salon przez lata będzie zachwycał niepowtarzalnym blaskiem.

Eichholtz – meble z klasą i duszą

Niełatwo jest stworzyć meble, o których można powiedzieć, że są jednocześnie ekskluzywne w formie i wygodne w odbiorze. Projektantom mebli marki Eichholtz wyszło to nadspodziewanie dobrze. Inspiracja wzornictwem azjatyckim i afrykańskim przy zachowaniu klasycznej linii mebli dobrze znanej z lat dwudziestych ubiegłego wieku zaowocowała powstaniem nowatorskiej stylistyki połączonej z komfortem użytkowania. Meble Eichholtz charakteryzuje brak ostrych kantów, łukowate wykończenia mają łagodzić całodzienny stres, a pikowane obicia zachęcić do relaksu. To meble stworzone z myślą o wygodzie i wybitnie domowej atmosferze. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pożądana jest bardzo wysoka jakość idąca w parze z ekskluzywnym wrażeniem przy bliższym poznaniu.

Eichholtz – niezwykłe lampy stojące i wiszące

Ucieczka przed prostą kreską jest bardzo charakterystyczna dla mebli i dodatków marki Eichholtz. Przy zachowaniu klasycznych proporcji udało się stworzyć takie dodatki do aranżacji wnętrz, by jednocześnie zachwycały oryginalnym designem i odznaczały się wysokimi walorami użytkowymi. Tu po raz kolejny sięgnięto do stylistyki wschodniej. Misterne dekoracje, z pietyzmem oddane szczegóły, bardzo oryginalne wzornictwo i kolory, które trudno uznać za tuzinkowe, to cechy charakterystyczne oświetlenia oferowanego przez markę Eichholtz. Uwagę przyciągają zwłaszcza lampy stojące, stanowiące perełkę w przeogromnej kolekcji mebli i dodatków marki Eichholtz.

Eichholtz – lustra, które pokochasz

Zwierciadełko powiedz przecie, kto robi najpiękniejsze lustra na świecie? Marka Eichholtz nie tylko nie ma powodu do wstydu, ale ma pełne prawo nosić dumne miano producenta ekskluzywnych luster z klasą. Nietuzinkowe wzornictwo w połączeniu z oryginalną kolorystyką czynią z pozornie banalnego przedmiotu bardzo dekoracyjny dodatek. Tych luster nie wiesza się tylko po to, by się w nich przeglądać. Odpowiednio oświetlone lśnią niczym najpiękniejsze lampiony, szczególnie gdy przyjrzymy się bliżej ich wypolerowanym ramom. Kształty? Praktycznie wszystkie. To nie tylko kwadrat, koło i owal, czyli lustrzana klasyka, ale też bardzo awangardowe wzornictwo łączące w sobie wszystko, co najlepsze ze stylów azjatyckich i afrykańskich, z których bogato czerpią projektanci marki Eichholtz.

Przeczytaj także: Eichholtz czyli przepis na elegancką jadalnię wprost z lususowego apartamentu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj