Łazienka jest pomieszczeniem, z którego korzystają wszyscy domownicy, warto więc podczas jej projektowania uwzględnić ich gusty i potrzeby. Odpowiednia aranżacja oraz zastosowanie produktów renomowanych firm pozwoli na stworzenie eleganckiego, satysfakcjonującego mieszkańców wnętrza, wzbudzającego podziw także wśród gości. Odpowiednie połączenie wykończeń i nietypowych akcesoriów, jak również eleganckie wykończenia sprawią, iż nasza ekskluzywna łazienka będzie jedyna w swoim rodzaju, zwłaszcza jeśli zainspirujemy się dostępnymi wizualizacjami i stworzymy własny koncept pomieszczenia. Jak stworzyć luksusową łazienkę?

  1. Łazienka na bazie marmuru
  2. Czarno-złota aranżacja
  3. Łazienka nowoczesna

Łazienka na bazie marmuru

Marmur to surowiec, który samym swoim wyglądem wzbudza pewną nieśmiałość w odbiorcy, nic zatem dziwnego, iż łazienka, w której ten materiał dominuje, wzbudza zachwyt. Wyposażenie łazienek Warszawa w elementy wykonane z marmuru, zwłaszcza podłogę i ściany to podstawa oryginalnej aranżacji. Z marmurem doskonale komponuje się złota armatura, a także czarna wanna wolnostojąca oraz umywalka. Dodatkowym elementem, podkreślającym oryginalny wygląd będzie utrzymany w ciemnej tonacji element graficzny, oświetlony kinkietem. Jeśli nie jesteśmy zwolennikami posiadania wanny w łazience, możemy zastąpić ją prysznicem, którego cechą będzie prostota wykonania. W pomieszczeniu sprawdzi się również lustro nad umywalką, oświetlone kilkoma punktowymi źródłami światła.

Czarno-złota aranżacja

Bateria umywalkowa złota lub bateria umywalkowa czarna mogą wydawać się dość nietypowym rozwiązaniem, jednak w łazienkach, w których dominuje właśnie czerń lub złoto sprawdza się doskonale. Czarne ściany (niekiedy z niewielkim białymi akcentami) w połączeniu z matowymi płytkami podłogowymi firmy Flaminia stworzy ciekawy efekt wizualny. Bateria złoto szczotkowane wraz zresztą armatury firmy Bruma wprowadzą elementy elitarności w wystroju pomieszczenia, podobnie jak wyposażenie je w wannę Burlington. Czerń i złoto to doskonała kompozycja, zwłaszcza jeśli planujemy urządzić łazienkę w stylu retro lub art deco. Niezbędne akcesoria można kupić na stronie: https://www.strefaluksusu.pl/

Łazienka nowoczesna

Połączenie luksusu i nowoczesności jest jak najbardziej możliwe i często spotykane – łazienka staje się wówczas niejako przedłużeniem wystroju, dominującego w mieszkaniu. Centralnym elementem aranżacji powinno być wychodzące na ulicę lub zabudowania miejskie okno. Klimat pomieszczeniu nadaje duże, oświetlone punktowo lustro w czarnej ramie oraz dodatkowe grafiki ścienne. Dodatkowy nastrój nada łazience wkomponowanie w aranżację prysznica z deszczownicą oraz wc rimless. Takie łazienki cieszą się popularnością zwłaszcza wśród ludzi, stroniących od kontaktów towarzyskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj