Polski dostawca laminatów i płyt HPL ma w ofercie ponad pięćset produktów od najlepszych producentów z całego świata. Nic więc dziwnego, że klienci stawiający na jakość i atrakcyjną cenę regularnie korzystają z usług tej firmy.

  1. Zalety współpracy z polskim dystrybutorem laminatów
  2. Bogata oferta dostawcy płyt
  3. Wysokiej jakości laminaty w niskiej cenie
  4. Popularne płyty HPL

Sprawdź, co dokładnie znajdziesz w ofercie dystrybutora laminatów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży oraz dlaczego zaufało mu kilka tysięcy zadowolonych klientów.

Zalety współpracy z polskim dystrybutorem laminatów

Zamawiając laminat, płyty lub specjalistyczne kleje u polskiego dystrybutora zyskujesz gwarancję atrakcyjnej ceny. Firma może się pochwalić oficjalną współpracą z takimi producentami jak Homapal, LG Hausys oraz Fundermax, co pozwala jej sprzedawać asortyment w bardzo konkurencyjnych cenach. Zamówienia realizowane są w ciągu dwudziestu czterech godzin od ich złożenia, a w stałej ofercie dystrybutora znajdziesz około pięciuset różnych wzorów. Aktualny katalog wybranych realizacji oraz dostępnych produktów możesz pobrać na stronie https://www.patron-bis.pl/ lub zamówić przez formularz kontaktowy.

Bogata oferta dostawcy płyt

Firma oferuje między innymi płyty hpl (zarówno w wariancie do wnętrz, jak i do zastosowań przy elewacjach), wytrzymałe laminaty hpl (przeznaczone do powierzchni roboczych oraz celów dekoracyjnych), nowoczesne materiały solid surface (produkty, które sprawdzą się między innymi przy blatach, okładzinach, elewacjach i wannach), płyty meblowe (dostępne w dwóch seriach: standardowej Star Favorit i ulepszonej Premium Star) i kleje powierzchniowe rozpuszczalne w wodzie (ceniony przez klientów klej 3M Scotch Weld pozwoli ci sklepić tworzywa sztuczne, drewno oraz tkaniny). Jeżeli nie wiesz, czy wybrać laminaty, czy może jednak zamówić płyty, dystrybutor udzieli ci niezbędnego wsparcia na każdym etapie zamówienia.

Wysokiej jakości laminaty w niskiej cenie

Dzięki temu, że dystrybutor współpracuje z najlepszymi producentami laminatów i posiada świetnie zaopatrzony magazyn, możesz wybrać dowolne produkty, a paczka dotrze do ciebie w najszybszym możliwym terminie. Znajdziesz tu zarówno laminaty o wysokiej wytrzymałości, które można wykorzystać do wykończenia powierzchni roboczych, jak i laminaty dekoracyjne, które sprawdzą się w domu lub mieszkaniu. Dystrybutor ma w ofercie również specjalne rozwiązania dla szkół i biur, czego przykładem są laminaty magnetyczne. Pełną ofertę laminatów tworzą następujące rodzaje produktów: laminaty HPL, laminaty metaliczne, laminaty mineralne, laminaty magnetyczne. Szczegółową specyfikację i zastosowania każdego z tych laminatów znajdziesz na stronie dostawcy.

Popularne płyty HPL

Oferta na płyty hpl składa się z produktów o różnych grubościach i właściwościach. W celu ułatwienia klientom zakupów dystrybutor podzielił je na płyty hpl stosowane we wnętrzach oraz płyty hpl elewacyjne. Te pierwsze spełniają wymagania zgodnie z normą EN 438 i są odporne na wilgoć. Najczęściej stosuje się je w biurach, ale dostępne są również warianty, które będą odpowiednie do laboratoriów i innych specjalistycznych pomieszczeń. Serię płyt do wnętrz tworzą Greenlam Compact, Max Compact oraz Max Resistance.

Płyty elewacyjne hpl to natomiast termoutwardzalne rozwiązania, których grubość spełnia normy EN 438. Są to rozwiązania kompaktowe wysokociśnieniowe, które mają warstwę ochronną zabezpieczającą przed negatywnym wpływem UV. Dzięki temu można je wykorzystać przy wykańczaniu fasad, balkonów lub placów zabaw. Na kategorię tych produktów składają się płyty z serii Max Exterior.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj