Zawarcie związku małżeńskiego na świeżym powietrzu ma swój urok. Jeśli pogoda jest wystarczająco sprzyjająca, współczesne pary wolą organizować swoje śluby na świeżym powietrzu niż w domu. To jeden z powodów masowej popularności ślubów plenerowych! Po co ograniczać się do ciasnych pomieszczeń, skoro można bawić się na weselu w otoczeniu pięknych widoków? Bujne, zielone trawniki, eleganckie miejsca do siedzenia przy basenie, czy też piękne domki wiejskie z altanami i sztucznymi zadaszeniami. Jeśli planujecie zorganizować ceremonię ślubną także w plenerze, musicie poznać różne rodzaje obiektów plenerowych. Gdzie zorganizować ślub w plenerze? Na czym się skupić? O czym nie możesz zapomnieć? Podpowiadamy.

Ślub w plenerze – romantyczna uroczystość na świeżym powietrzu

Czy da się zamienić otwartą przestrzeń w wymarzone miejsce na ślub pod gwiazdami? Znamy wszystkie odpowiedzi. Przy wszystkich gwałtownych zmianach, jakie pandemia przyniosła branży ślubnej, jedną rzeczą, która pozostaje niezmienna wśród sprzedawców i par, są kreatywne rozwiązania. Zmiana miejsca wesela wydaje się być na szczycie listy. Ale nawet jeśli nie stoicie przed takim wyzwaniem, ceremonia połączona z przyjęciem na świeżym powietrzu jest zawsze romantyczną opcją. Zorganizowanie kameralnego ślubu w szczerym polu – czyli dosłownie wszędzie – może być właśnie tym kreatywnym rozwiązaniem, którego potrzebujecie.

W ceremoniach ślubnych na świeżym powietrzu jest coś romantycznego. Niezależnie od tego, czy ślub odbędzie się na polu, plaży czy w winnicy – naturalne elementy zawsze stanowią piękne tło. Daje to możliwość odważnego planowania i osobistego podejścia.

Niezależnie od miejsca uroczystości, zwróć uwagę na dodatki i akcesoria – to one tworzą klimat. Papeteria ślubna, serwety lniane czy pudełka na obrączki – wszystko to znajdziesz w naszej ofercie.

Zebraliśmy świetne pomysły na to, jak zaplanować ślub w plenerze, który zmieści się w Waszym budżecie. Znajdziesz tu również przydatne wskazówki, jak stworzyć listę kontrolną ślubu w plenerze, która pomoże Ci zorganizować jedną z najbardziej zachwycających ceremonii na świeżym powietrzu.

Jak zorganizować ślub w plenerze?

Śluby w plenerze wyzwalają w parach kreatywność, ponieważ jest tam wystarczająco dużo miejsca na rozwijanie wyobraźni. Choć jest to urocze, ślub nie jest legalny, chyba że miejsce, w którym się odbywa, jest licencjonowane. Jeśli jednak miejsce nie jest licencjonowane, ale para uwielbia to miejsce, będzie musiała zorganizować legalny ślub oddzielnie.

Natura

Nie ma wątpliwości, że piękno pleneru ma niepowtarzalny urok, który bije na głowę każde inne miejsce ślubu. Niesamowity zachód słońca, który uświetnia nocne śluby na świeżym powietrzu, zapach wodospadu, wiosenne kwiaty. Ślub w plenerze będzie pasował do każdej z Waszych ulubionych pór roku. A natura jest na to bardzo łaskawa!

Otwarte przestrzenie

Wynajmijcie pole na wesele, a nigdy nie będzie ono przepełnione, niezależnie od liczby gości. Goście nigdy nie powinni być zamknięci w dusznych pomieszczeniach. Śluby w plenerze pozwalają na swobodne rozmieszczenie gości i ich przemieszczanie się. Jeśli więc myślicie o małej ceremonii ślubnej na podwórku lub o dużym weselu, plener zapewnia przestrzeń dla świeżego powietrza i swobodnego oddechu.

Najlepsze zdjęcia ślubne

Ceremonie są na jeden dzień, ale wspomnienia trwają całe życie. Dlaczego więc nie uwiecznić pięknych wspomnień, które pozostaną z Wami na zawsze? Z reguły decydujecie o tym, planując ślub w plenerze, ponieważ miejsce odgrywa tu ogromną rolę. Co więcej, miejsca plenerowe zapewniają wspaniałe tło przyrody z elementami ziemi i nieba w ich naturalnym środowisku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj